Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Novinky

Interaktivní terminály, platba ultrazvukem...

Interaktivní terminály, platba ultrazvukem...
Praha– Společnost Worldline, která je evropskou jedničkou v oboru platebních a transakčních služeb, představila své nejzajímavější technologické novinky na veletrhu Mobile World Congress (MWC19). Setkání, kde se každoročně potkávají přední světoví odborníci na mobilní zařízení, se konalo v Barceloně od 25. do 28. února 2019. Zde jsou podrobné in formace.

Jednou z novinek na evropském trhu představených na MWC19 v Barceloně je YUMI – zcela nový špičkový multifunkční terminál pro maloobchodní prostředí. Jeho operační systém Android umožňuje vyvíjet aplikace, které výrazně zlepšují uživatelskou zkušenost. Díky velké dotykové obrazovce přináší YUMI svým zákazníkům možnost interakce se širokou škálou aplikací, které přesahují jednoduchou platbu. Doba, kdy lidé čekají u pokladní kasy, tak nemusí být ztraceným časem, ale zákazníci během ní mohou maximálně využít nastavitelné služby terminálu. 360° otočný design YUMI je dokonale přizpůsobený jak pro použití u pultu, tak jako přenosné zařízení. Je velmi flexibilní a efektivní.

Wordline také představí nový způsob placení pomocí ultrazvuku vyvinutý francouzskou fintech společností CopSonic. Ta je jedním z vítězů "výzvy e-plateb" společnosti Worldline, která se konala loni v říjnu. Nová platební metoda využívá ultrazvukovou technologii integrovanou do mobilní platformy Worldline's Wallet. Zabezpečené informace, jako jsou uživatelská jména, hesla, digitální identity, elektronické platby nebo Blockchain, jsou přenášeny ultrazvukem. Stačí spustit aplikaci a ultrazvuk "cestuje" z pokladny na smartphone, kde je ověřen.

Společnost Worldline, která je jednou z prvních společností, která vyvinula řešení integrující Blockchain, ukáže skutečné případy jeho použití. Jedním z nich je projekt Origin, který představuje první certifikované řešení pro vysledovatelnost potravinářských výrobků na trhu (prodává jej společnost Bureau Veritas). Dalším zajímavým příkladem je Bloomen, platforma pro správu digitálních práv skladeb, fotografií a videí prostřednictvím Blockchain.

Experti společnosti Worldline se podělí také o své zkušenosti s mobilitou, která kombinuje několik druhů dopravy, identifikaci a platbu (Mobilita jako služba). Tato zkušenost zahrnuje vše od plánování cesty až po závěrečné shrnutí všeho, co bylo během dne zakoupeno, díky jedinému účtu mobility řízenému řešením WL Tap 2 Use.

Ve stánku společnosti VISA pak Worldline představí svou vizi přepravy zítřka a také své partnerství s VISA, která navrhuje Open Payment díky řešení WL Tap 2, certifikované VISA Ready for Transit. Otevřená platba usnadňuje cestujícím, zejména jednorázovým zákazníkům, ověřit a zaplatit jízdenku. Budou moci cestovat pomocí bezkontaktní platební karty, smartphonu nebo dokonce chytrých hodinek – už žádné jízdenky!
Pascal Mauzé, vedoucí oddělení prodeje a marketingu společnosti Worldline: „MWC2019 je pro společnost Worldline příležitostí ukázat, že v oblasti elektronických plateb a digitálních služeb patříme k evropské špičce, a to zejména pokud jde o bohatství a rozmanitost inovací, které poskytujeme našim zákazníkům a partnerům. Tato významná událost nám umožňuje prezentovat řešení, která jsou technologicky pokročilá, a navíc jsou vždy navržena tak, aby přinesla konkrétní a rychlé zlepšení zkušeností zákazníků. Tímto způsobem společnost Worldline potvrzuje svou roli ideálního partnera pro naplnění nových předpisů, jako jsou PSD2, GDPR a eIDAS, nebo využití nových technologií jako Blockchain nebo ultrazvuk.“
Společnost Worldline najdete ve stánku F60 (Hala 2). Po dobu konání veletrhu v něm odborníci každý den představují různá řešení a prezentují příklady jejich použití na skutečných projektech.

O Worldline

Worldline patří k evropské špičce v oblasti platebního styku a transakčních služeb. Poskytuje služby nové generace, a umožňuje tak svým zákazníkům nabídnout koncovým spotřebitelům plynulá a inovativní řešení. Ve své nabídce má řešení pro fyzické nebo online obchody, zabezpečené zpracování platebních transakcí pro banky a finanční instituce i transakční služby v e-ticketingu a pro místní i centrální veřejné agentury.
Společnost Worldline působí ve více než 30 zemích a je platebním partnerem pro obchodníky, banky, provozovatele veřejné dopravy, vládní agentury a průmyslové společnosti poskytující nejmodernější digitální služby.
Worldline svou činnost staví na třech pilířích: Služby a terminály pro obchodníky, Služby mobility a elektronických transakcí a Finanční zpracování a licencování softwaru. Společnost Worldline zaměstnává přibližně 11 000 lidí po celém světě a její výnosy dosahují zhruba 2,3 miliardy eur ročně. Společnost Worldline patří do skupiny Atos. worldline.com

Kontakty pro média

Petr Martinák – petr.martinak@atos.net, 773 591 220
Oficiální česká podpora pro PHP-Fusion

Galerie

Image #578
Kvido 12.03.2019 10:42 1,776 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Fórum - presunutie príspevku
v Administrace obsahu
57 2 Balin50
16-10-2019 15:26
schválenie článku
v Administrace obsahu
484 20 RobiNN
15-10-2019 19:01
Andromeda 9.03.10
v PHP-Fusion 9
226 3 Balin50
10-10-2019 17:33
Téma - Magazine
v Pomoc
157 4 Balin50
10-10-2019 16:15
Úprava prekladu
v PHP-Fusion 9
618 1 RobiNN
01-09-2019 15:22
forum na https://www.phpfusion.cz/
v PHP-Fusion 9
1120 1 RobiNN
02-08-2019 12:03
súkromné správy - mazanie
v PHP-Fusion 9
1325 3 RobiNN
02-08-2019 12:02
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.