Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Novinky

Česká společnost Sabris koupila IT firmu v Rusku

Česká společnost Sabris koupila IT firmu v Rusku
29. dubna 2019, Praha Společnost Sabris Holding, SE, systémový integrátor, dlouholetý SAP partner a poskytovatel řešení a služeb v oblasti SAP, se stala vlastníkem 100% podílu v ruské soukromé společnosti Information Technologies and Services, LLC (dále ITS) s 25 zaměstnanci.

Information Technologies and Services, LLC (dále ITS) s 25 zaměstnanci. Ta působí v oblasti implementace, customizace a podpory podnikových řešení na platformě SAP. Cílem této transakce je rozšíření služeb poskytovaných společností Sabris na mezinárodní i místní úrovni a upevnění jejího postavení coby předního poskytovatele komplexních SAP služeb ve střední a východní Evropě.
„Akvizice jsou pro nás jedním ze způsobů, jakým bychom chtěli do budoucna rozšířit své působení nejen do Ruska, ale zvažujeme například i jihovýchodní Evropu nebo Ameriku,“ popsal strategii společnosti Sabris její generální ředitel a předseda představenstva Vladimír Sýkora. 
Společnost ITS, která má sídlo v Jekatěrinburgu a aktuálně 25 zaměstnanců, se tak stala dceřinou společností Sabris Holdingu. ITS se specializuje na řešení a služby v oblasti SAP systémů, zejména pak na zakázkový vývoj, řízení lidských zdrojů, konsolidaci dat a sledování výkonnosti podniků. Jednatelem odpovědným za pobočku v Jekatěrinburgu se stal Victor Shishlyaev, jeden ze zakladatelů společnosti ITS a dříve také její ředitel. Díky akvizici bude moct Sabris rozšířit svou působnost a zvýšit kvalitu svých služeb. Záměrem společnosti Sabris je také využít zkušeností, talentu, kvality a kapacit programátorů ITS k vývoji vlastních produktů.
Generální ředitel a předseda představenstva společnosti Sabris Holding, Vladimír Sýkora uvedl: „Tato akvizice je součástí naší strategie získat větší podíl na rychle rostoucím ruském trhu a rozšířit oblast působnosti na celý region. Umožní nám dodávat a podporovat velké SAP projekty s využitím nejnovějších trendů a technologií, jako jsou průmysl 4.0, digitalizace výroby a internet věcí. Znamená to také doplnění odborných znalostí a další posílení naší vedoucí pozice v odvětví potravinářství a masného průmyslu.“
„Očekáváme, že díky spojení s ITS budeme moci stávajícím i potenciálním zákazníkům poskytnout širší portfolio produktů a služeb. A zejména pak, že nám kombinace řešení, znalostí a dovedností týmu Sabris společně se zdroji a infrastrukturou společnosti ITS umožní poskytovat jak standardní, tak i nadstandardní služby podpory a plnit tak rostoucí poptávku na straně ruských zákazníků. Zároveň chceme využít zkušenosti a potenciál našich zaměstnanců k tomu, aby společnost Sabris dosahovala lepších výsledků v oblasti unikátních oborových řešení a jejich vývoje v rámci SAP platformy,“ uvedl jednatel pobočky v Jekatěrinburgu Victor Shishlyaev.


O společnosti Sabris
Společnost Sabris poskytuje v regionu střední a východní Evropy služby systémového integrátora a služby dlouhodobého charakteru prostřednictvím vícejazyčného support centra a centra sdílených služeb. Orientuje se na odborné poradenství, business řešení a služby, které přinášejí společnostem významnou přidanou hodnotu, a zvyšuje tak jejich výkonnost a prosperitu. Na svých projektech využívá jak best practices, tak i své odborné znalosti odvětví, nasbírané během dlouholeté spolupráce se svými zákazníky.
Společnost Sabris buduje se svými zákazníky dlouhodobá partnerství založená na otevřené komunikaci a vzájemné důvěře. Tento přístup vystihuje i její firemní slogan: „friendly professional“.
Společnost Sabris je certifikovaným partnerem společností SAP, OpenText a Microsoft. Zaměřuje se na inovativní a oborově orientovaná řešení, zejména pro oblasti: Food, Automotive, Logistics, a Retail. Spolu se svými zákazníky realizovala společnost Sabris již několik projektů SAP HANA, přičemž dva z nich získaly ocenění při udělování cen SAP Quality Awards. Na platformě SAP a OpenText poskytuje společnost Sabris inovace na podporu digitální transformace firem.
Společnost Sabris působí na trhu informačních a komunikačních technologií již přes 20 let. V rámci holdingu zaměstnává více než 200 lidí a má zastoupení v České republice, na Slovensku a v Ruské federaci.
Více informací naleznete na: www.sabris.com I www.linkedin.com/company/sabris

O společnosti ITS
Společnost ITS působí v oblasti implementace, customizace a podpory podnikových řešení na platformě SAP. Poskytuje profesionální služby pro vývoj software na zakázku - SAP Development Factory, stejně tak špičková řešení pro řízení lidských zdrojů, konsolidaci dat a sledování výkonnosti podniků.
Společnost zaměstnává 25 vysoce kvalifikovaných odborníků se zkušenostmi z rozsáhlých IT projektů v oblasti těžby a zpracování ropy a zemního plynu, výroby elektřiny, metalurgie, financí, velkoobchodu a maloobchodu. Většina ze zaměstnanců byla vyškolena a oficiálně certifikována v SAP CIS - informačním a servisním středisku společnosti SAP.
Více informací naleznete na: www.itands.ru  I SAP Development Factory

Zdroj:
Public relations:
Zuzana Plzenská
Marketing Manager
Oficiální česká podpora pro PHP-Fusion

Galerie

Image #584
Kvido 01.05.2019 09:17 1,903 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
Fórum - presunutie príspevku
v Administrace obsahu
57 2 Balin50
16-10-2019 15:26
schválenie článku
v Administrace obsahu
484 20 RobiNN
15-10-2019 19:01
Andromeda 9.03.10
v PHP-Fusion 9
226 3 Balin50
10-10-2019 17:33
Téma - Magazine
v Pomoc
157 4 Balin50
10-10-2019 16:15
Úprava prekladu
v PHP-Fusion 9
618 1 RobiNN
01-09-2019 15:22
forum na https://www.phpfusion.cz/
v PHP-Fusion 9
1120 1 RobiNN
02-08-2019 12:03
súkromné správy - mazanie
v PHP-Fusion 9
1326 3 RobiNN
02-08-2019 12:02
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.