Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Novinky

Atos představil jednotné cloudové řešení pro správu identit

Atos představil jednotné cloudové řešení pro správu identit
Paříž, Praha - Atos, globální lídr v digitální transformaci, představuje nové jednotné cloudové řešení pro správu identit a řízení přístupu (IAM). Jeho cílem je poskytnout podnikům maximální bezpečnost. Atos představil své řešení 16. května 2019 na technologické konferenci VivaTech v Paříži.

Nové řešení je založeno na softwaru Evidian od společnosti Atos. Funguje jako jednotný systém pro správu identit a řízení přístupu pro všechny platformy, včetně cloudu i on-premise. Společnostem umožní spravovat všechny identity, které vyžadují přístup k obchodním systémům, a zaručuje jim maximální bezpečnost.

Jedno přihlášení pro přístup k multicloudovým i on-premise prostředím

Firmy v současné době využívají množství cloudových řešení od různých poskytovatelů – přičemž každý z nich má vlastní systém identit a od uživatelů vyžaduje správu několika přístupových kódů.1

S jednotným cloudovým řešením pro správu identit a řízení přístupu od Atosu mohou firmy vytvořit a spravovat jediný centrální repozitář identit a přístupových práv. Uživatelům pak stačí jediné přihlášení (single sign-on) pro přístup k multicloudovým a on-premise prostředím.

Posílená bezpečnost s plnou kontrolou nad všemi identitami

Díky posílení bezpečnosti dat mohou firmy chránit přístupy svých uživatelů a udržet si kontrolu nad jejich identitami, místo aby musely pracovat s množstvím poskytovatelů cloudových služeb. Firmy získají i konzoli IAM pro správu identit a přístupových práv, která jim usnadní řízení vynucování politik, reportování o souladu s regulacemi a reakce na bezpečnostní incidenty.

Jiné klíčové výhody

Jednotné cloudové řešení pro správu identit a řízení přístupu je integrováno do cloudové platformy. Centrálně řídí přístup ke cloudovým a necloudovým platformám a umožňuje:


Pomoc při migraci do cloudu – umožní vyhnout se přijímání komplikovaných politik řízení přístupu při přechodu od jednoho poskytovatele cloudu k druhému
Zjednodušení auditu - administrace a sledování z jednoho místa
Automatizované a cenově výhodné zakázky a rušení SaaS aplikací v přesný čas vyžadovaný klienty - čímž se snižuje riziko spících účtů

„Díky jednotnému cloudovému řešení pro správu identit a řízení přístupů od Atosu mohou naši klienti poskytovat podnikovým uživatelům bezpečný a pohodlný přístup ke kritickým zdrojům a zároveň plnit regulační požadavky. Naše řešení usnadňuje každodenní práci a optimalizuje náklady,“ řekl Sébastien Brachet, výkonný ředitel aktivit IAM / IGA v rámci skupiny Atos.

Více o řešeních Atosu pro správu identit a řízení přístupů, o řešeních pro cloudovou bezpečnost a o digitální vizi pro kybernetickou bezpečnost naleznete na stránce atos.net

Čtvrtý ročník The Atos Technology Days se koná spolu s VivaTech, světovým setkáním startupů a lídrů na téma inovací, kterého se účastní více než 100 tisíc návštěvníků.

O Atos
Atos je globálním lídrem v digitální transformaci s více než 110 000 zaměstnanci v 73 zemích a ročním obratem ve výši více než € 11 miliard. Evropská jednička v poskytování cloudových služeb, kybernetické bezpečnosti a výpočetní techniky s vysokým výkonem poskytuje end-to-end řešení pro Orchestrated Hybrid Cloud, Big Data, Business Applications i Digital Workplace.
Atos je celosvětovým partnerem Olympijských a Paralympijských her v oblasti informačních technologií a působí pod značkami Atos, Atos Syntel a Unify.
Atos je SE (Societas Europaea), kótovaná na CAC40 akciovém indexu v Paříži.

Cílem společnosti Atos je napomáhat ve vytváření budoucnosti informačních technologií. Svými odbornými znalostmi a službami podporuje rozvoj vědomostí, vzdělávání i multikulturních a pluralitních přístupů k výzkumu, které přispívají k vědeckotechnické excelenci. Atos na celém světě umožňuje svým zákazníkům, zaměstnancům a spolupracovníkům, jakož i členům společností, aby žili, pracovali a rozvíjeli se udržitelně a s důvěrou v oblast informačních technologií.

Zdroj:
Atos.net
Sylvia Žažová – sylvia.zazova@atos.net
Barbora Sedláková – sedlakova@madisonpa.cz
Oficiální česká podpora pro PHP-Fusion

Galerie

Image #586
Kvido 29.05.2019 07:53 1,126 0 komentářů

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Nejnovější témata fóra
  Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední příspěvek
ALT u obrázků v Novinky a Blog
v Administrace obsahu
40 4 RobiNN
11-11-2019 16:18
Fórum
v Administrace nastavení
229 10 Balin50
11-11-2019 08:42
Formátovanie textu
v Administrace obsahu
101 4 Balin50
10-11-2019 10:19
Sitemap generátor
v Administrace systému
81 5 Balin50
10-11-2019 09:58
Chyba vo fóre
v Administrace systému
68 2 Balin50
08-11-2019 08:36
Blog
v Administrace systému
140 2 Balin50
06-11-2019 17:53
Fórum - presunutie príspevku
v Administrace obsahu
394 2 Balin50
16-10-2019 14:26
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.