Podivný Windows 8.1
Přidal Kvido dne 26.10.2014 12:47
Berte tento článek o Windows 8.1 (Win 8.1) s rezervou. Omlouvám se, pokud nemám pravdu. Ale Win 8.1 je dle mých testů horší, než předcházející verze 8. Byla jsem překvapená již při instalací, která je podivná. Vůbec vás totiž nevede čitelně a hlásí takové perly jako "Nastavení několika věcí", nebo "Zjišťujeme několik věcí". Uživatel prakticky neví, co se při instalaci děje.
Rozšířené novinky
Berte tento článek o Windows 8.1 (Win 8.1) s rezervou. Omlouvám se, pokud nemám pravdu. Ale Win 8.1 je dle mých testů horší, než předcházející verze 8. Byla jsem překvapená již při instalací, která je podivná. Vůbec vás totiž nevede čitelně a hlásí takové perly jako "Nastavení několika věcí", nebo "Zjišťujeme několik věcí". Uživatel prakticky neví, co se při instalaci děje.Po instalaci se rovněž dějí podivnosti. Aniž chcete, doinstalují se do Win 8.1 v české verzi nové aplikace, bez vašeho vědomí (ovlivnit to v nastavení nejde), jako třeba anglicky mluvící kuchařka.!?Dalším kamenem úrazu ve Win 8.1 je aktualizace. Má příliš velkou kapacitu, jelikož dochází k přeinstalaci celého Windows, takže se stahuje něco kolem 3GB dat. Nevím co na to říkají technici - ajťáci. Velkým problémem musí být proto třeba přeinstalace 50 stolních PC!!

Autor: Žaneta Absolon, grafička IT
PC-politika.cz
Tweet
!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');

{lang: 'cs'}